Nasza historia

W 1911 roku, Leo J. Wahl odkrył i wyprodukował pierwszy na świecie silnik elektromagnetyczny. Zrozumiał wtedy, że jego wynalazek może być użyty jako napęd do masażera medycznego dla jego wujka J.Franka Wahl-a. Jako ówczesny student, Leo zaprojektował masażer a jego wujek rozpoczął produkcję w małej fabryce w Sterling, Illinois.

Jednocześnie, Leo, rozpoczął sprzedaż swojego wynalazku do barbershopów. Zrozumiał wtedy, że istnieje potrzeba do udoskonalenia innych narzędzi jakimi posługiwali się Barberzy w swojej codziennej pracy, a silnik jaki posiadał jest idealnym do tego narzędziem. I tak w 1919 r. przejął biznes wuja i powstała Wahl Clipper Corporation. Tak zaczęła się historia obecnego na rynku do dziś lidera w branży produkcji maszynek i trymerów do włosów.

 
Dziś nadal oferujemy te same wspaniałe produkty i usługi, które Leo J. Wahl stworzył 100 lat temu. Nasze produkty pozostają najbardziej innowacyjne i najlepsze w branży. Nasze usługi wyznaczają światowe standardy w zakresie uczciwości, wartości i wydajności. Jesteśmy dumni z naszej historii.
 

Wahl Professional

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl